Adviesverlening/ contact

Nog vragen? Aarzel dan niet om contact op te nemen met één van de praktijkcentra of het CVBB

Promotor

Proefstation voor de Groenteteelt vzw
Duffelsesteenweg 101, 2860 Sint-Katelijne-Waver
Contact: Els Berckmoes
Email: els.berkmoes@proefstation.be

Partners in het project

Proefcentrum Hoogstraten
Voort 71 2328,Hoogstraten (Meerle)
Contact: Lien Bosmans
Email: lien.bosmans@proefcentrum.be

Proefcentrum sierteelt
Schaessestraat 18, 9070 Destelbergen
Contact: Ilse Delcour, Marijke Dierickx
Email: ilse.delcour@pcsierteelt.be, marijke.dierickx@pcsierteelt.be

Inagro vzw
Ieperseweg 87, 8800 Rumbeke-Beitem
Contact: An Decombel
Email: an.decombel@inagro.be


CVBB

Provincie Antwerpen : Joris De Nies
Email : joris.de.nies@proefstation.be

Provincie Limburg : Victoria Nelissen
Email : victoria.nelissen@pcfruit.be

Provincie Oost-Vlaanderen : Lore Lauwers
Email : lore.lauwers@pcgroenteteelt.be

Provincie West-Vlaanderen : brecht.catteeuw
Email : brecht.catteeuw@inagro.be

Provincie Vlaams-Brabant : Jasper Somers Email : cvbb@vlaamsbrabant.be